Що ви знаєте про подові печі для піци?

Що ви знаєте про подові печі для піци?


Всі поціновувачі смачної піци знають, що її смак залежить не лише від інгредієнтів, але й від способу приготування цього ніби то простого кулінарного шедевру.

Нагадаємо, що для приготування піци є конвеєрні, подові та ротаційні печі.

Детальніше про них читайте тут:

Піцеманія або як правильнокупити піч для піци

Так ось, подові печі не мають верхнього куполу, а лише керамічну подову поверхню, на якій і готують найсмачнішу піцу.  Здебільшого подова поверхня прямокутна. Вона має декілька нагрівальних елементів – з боків та з гори.

Різні моделі можуть працювати або на газу або на електриці.

Ось наприклад подова піч для піци  Sveba Dahlen Trendy Pizza


Це професійна піч. Вона має два незалежні один від одного рівні. Вогнетривка кам'яна подова поверхня прогрівається рівномірно. Саме вона забезпечує якісне підсмаження та  хрустку скоринку вашої піци. Піч споживає 19 кВт, температура а камерах досягає 370 градусів.

Ця модель дуже містка. В ній вбудований термостат. Має дверцята з жароміцного скла, а це забезпечує хороший огляд під час випікання та зменшує теплове випромінювання. Галогенне підсвічування працює без заміни кілька років. Піч працює дуже тихо. У керуванні доволі проста – має спеціальну сенсорну панель.Ще одна непогана піч - OEM-Ali OM06566


Вона також має електромеханічну панель управління, примусове охолодження за допомогою вентилятора та роздільне регулювання потужності. Дана піч має п'ять нагрівальних елементів, розташованих зверху та з боків.

Фронтальна частина, двері, камера, каркас та ручка виготовлені з нержавіючої сталі. Внутрішні панелі – емальована сталь, а подова поверхня зроблена з вогнетривкого каменю. Максимальна температура нагрівання +400 °С. Загальна місткість – 8 піц.

Варто зазначити що, встановлення та підключення даної моделі виконують виключно сервіси виробника. Крім того вона затратна в обслуговуванні, бо має великий список комплектуючих, що замовляються окремо.

До вашої уваги піч  MEC ML

  

Ця модель має два рівня. Температуру регулюють вбудовані термостати, а необхідний рівень тепла забезпечують потужні нагрівачі. Кам'яної подової поверхні ця піч немає, але вогнетривкий метал справляється з цим завданням не гірше. Потужність моделі – 18 кВт.

Нагрівається до 500 градусів, через що корпус сильно нагрівається.  Ця модель дуже містка. Має підсвічування.


 

В ній ви можете випікати не лише піцу, а й традиційні італійські коржики, десерти тощо.

 

Але ми пропонуємо вам оцінити іукраїнську модель печі для піци виробництва компанії АРМ-ЕКО – ППЕ-4

 


 

Ця піч виготовлена ​​з високоякісних матеріалів тому відрізняється високою надійністю і розрахована на роботу в умовах інтенсивних навантажень.

Рівномірний розігрів камер забезпечується Тенамі (по 3 зверху і знизу кожної камери) і вогнетривким подом. Рівномірний розподіл повітря всередині камер забезпечує бездоганну якість випічки. Кожна камера обладнана градусником і механічним регулятором температури. Разом з підсвічуванням і термостійким склом це дозволяє контролювати весь процес приготування для отримання ідеального результату. 

Компанія АРМ-ЕКО пропонує печі для піци із різною кількістю камер!!!

Великий вибір печей для піци різних виробників тут на сайті: arm-eko.com.ua

 

Коментарі (0)

Залишити коментар