Обладнання власного виробництва
Обладнання власного виробництва

Машина картоплеочисна ЕМОК-150 АРМ-ЕКО

36738 грн
Картоплечистка виробництва АРМ-ЕКО – ЕМОК-150. Таке обладнання стане незамінним помічником у вашій к..

Машина картоплеочисна ЕМОК-300 АРМ-ЕКО

38928 грн
Картоплечистка виробництва АРМ-ЕКО – ЕМОК-300. Таке обладнання стане незамінним помічником у вашій к..
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Компанія АРМ-ЕКО на сьогодні є одним із провідних виробників торгово-промислового обладнання в Західній Україні. Нашим устаткуванням користуються заклади громадського харчування не лише в Україні але й далеко за її межами. 

На сьогодні наш кваліфікований персонал, потужний інженерно-конструкторський склад виробничого відділу дозволяють розробляти та виготовляти професійне обладнання для ресторанів, барів, кафе, піццерій та їдалень найвищої якості та у прийнятно короткі для виробництва строки.

Особливою популярністю користуються не лише промислові м’ясорубки але й теплове обладнання, вироблене в АРМ-ЕКО: пекарські та жарочні електричні шафи, печі для піцці, електричні плити різної конфігурації, фритюрниці  та млинниці.

А нейтральне обладнання, вироблене в АРМ-ЕКО вже зарекомендувало себе у багатьох закладах громадського харчування як незмінний та зручний помічник для персоналу та кухарів. Ви також можете замовити/купити нейтральне обладнання із нержавійки: столи виробничі, ванни мийні, сушки для посуду, стелажі навісіні та напольні, полиці, зонти витяжні, барні фреш-станції, мангали, гардеробні шафи та камери схову і багато іншої продукції із нержавіючої сталі.

Останнім часом все більше знаходять своїх шанувальників зручні та елегантні лінії роздачі, які використовуються не лише у кафе, але й в ресторанах та інших закладах громадського харчування.

В АРМ-ЕКО високо цінують співпрацю з клієнтами, тому ми пропонуємо взаємовигідні стосунки із доставкою товару, встановленням ,  обслуговуванням та інформаційною підтримкою.