Аєро фритюрниця - Airfryer - 3500 W GGM Gastro

306250 грн
МодельПідходить для 2 x GN 2/3Автоматичний попередній нагрівОптимальний розподіл теплаЕкологічно чис..
ФотоФритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ 10,0 + 10,0

Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ 10,0 + 10,0

33000 грн
Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ-10,0 + 10,0 застосовується для приготування різноманітних страв в з..

Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ-3,5

5900 грн
Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ-3,5 застосовується для приготування різноманітних страв в закладах ..

Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ-5,0

6800 грн
Фритюрниця електрична АРМ-ЕКО ФЕ-5,0 застосовується для приготування різноманітних страв в закладах ..
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Сучасний темп життя привів до неймовірної популярності фаст-фуду. Тепер заклади такого спрямування можна зустріти скрізь. Більш того, страви фаст-фуд тепер стали з'являтися в меню ресторанів практично всіх напрямків. Саме тому промислова електрична фритюрниця для кафе, барів та інших закладів громадського харчування стала обладнанням першої необхідності. 

Ціна фритюрниці залежить від декількох факторів. Професійна фритюрниця може мати різний об'єм, потужність, матеріал виготовлення, кількість постів і т.д. Перед тим як купити професійну фритюрницю, вам необхідно визначиться з об'ємами продукції, які необхідно буде обробляти щодня для оптимального використання потужності обладнання. У цьому вам допоможе професійна консультація наших менеджерів, які мають величезний досвід в цій сфері. 

Завдяки використанню передових технологій і матеріалів нам вдалося значно знизити вартість фритюрниці в порівнянні з середньоринковою і при цьому зберегти високу якість і надійність. Ціна на обладнання Арм-Еко вас приємно здивує, а якість і надійність, підтверджені сертифікатами і нагородами, гарантують бездоганну службу на довгі роки.

Купити промислову фритюрницю за оптимальною ціною з гарантією від виробника ви зможете на нашому сайті, при цьому наші менеджери нададуть вам професійну консультацію і допоможуть з вибором.

Купити фритюрницю професійну виробництва Арм-Еко - означає отримати надійного помічника на довгі роки і бути впевненим в якості одержуваного продукту.