Зонт острівний з жиропоглинаючим фільтром

Ціну уточнюйте
Зонт витяжний острівний з жиропоглинаючим фільтрами є обладнанням першої необхідності на будь-якої п..
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Професійні кухні кафе, ресторанів і закладів громадського харсування наповнені різноманітним тепловим обладнанням. Тому правильна організація вентиляції дуже важлива для нормального мікроклімату і комфортної роботи кухарів. Витяжні зонти дозволяють уникати скупчення жиру і гару на обладнанні, меблів і інвентарі, а також запобігає проникненню запахів з кухні в зал.

Для того, щоб купити зонт витяжний для кухні, який буде максимально відповідати вашим потребам, необхідно ретельно підійти до вибору розмірів і конструкції. Витяжний зонт промисловий може розрізнятися за рядом ознак:

• за місцем розміщення: острівний або пристінний;

• за рівнем фільтрації: зонт витяжний з жировловлювачем та без;

• за технологією: витяжний або припливно-витяжний;

В залежності від обраного функціоналу, конфігурації і розмірів залежить ціна витяжного зонта для кухні вашого закладу.

Витяжні зонти з нержавіючої сталі гігієнічні, легко миються і добре протистоять агресивним впливам навколишнього середовища. Таке обладнання відрізняється надійністю і довговічністю. Відсутність мікротріщин запобігає розмноженню бактерій і грибків. 

Зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання додаткової інформації, професійної консультації. Великий досвід і власне виробництво дозволяє нам виготовляти обладнання, яке відповідає всім вашим запитам і нормам.