У нашій діяльності ми прагнемо стати для наших клієнтів надійним партнером і орієнтуємося на довгострокову співпрацю, тому компанія АРМ-ЕКО надає своїм партнерам широкий спектр додаткових послуг.

Менеджери АРМ-ЕКО нададуть вам професійну консультацію в процесі планування та підбору необхідного обладнання, розроблять індивідуальну пропозицію відповідно вашим потребам і можливостям і будуть супроводжувати ваш проект від етапу планування до успішної реалізації.

Проектні послуги:

Наші фахівці мають великий досвід в розробки проектів по обладнанню закладів громадського харчування. Ми пропонуємо повний супровід від створення концепції, розробки проекту до монтажу і налаштування обладнання.

Сервісні послуги:

Власне виробництво і наявність широкої мережі представників дозволяє забезпечувати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання АРМ-ЕКО по всій території України і за її межами.

Вибираючи АРМ-ЕКО ви отримуєте не просто обладнання, ви знаходите партнера, що гарантує якість, надійність і всебічну підтримку.

Доставка

Ми доставимо Ваше обладнання в будь-який населениий пункт і не тільки в Україні а й країни ближнього і далекого зарубіжжя в найкоротші терміни. Спеціальні умови доставки по комплексним замовленнями.

Оплата

Оплата за безготівковим розрахунком проводитися на розрахунковий рахунок компанії, вказаний в платіжному документі (рахунок-фактура). Ми працюємо як на єдиному податку, так і з ПДВ.