АРМ-ЕКО : готові до співпраці! (ВІДЕО)

АРМ-ЕКО : готові до співпраці! (ВІДЕО)

Компанія АРМ-ЕКО виробник, експортер та імпортер високоякісного торгово-промислового обладнання пропонує комплексне оснащення закладів громадського харчування від проектування до поставки, монтажу та введення в експлуатацію.

Ми маємо величезний досвід облаштування обладнанням харчоблоку військових частин завдяки тендерним перемогам в держзакупівлях онлайн  оголошених Міністерством оборони України.

Ми працюємо з державними установами, оснащаємо профільні заклади освіти високоякісним обладнанням на якому студенти навчаються кухарській майстерності.

 АМР-ЕКО активно підтримує реформу шкільного  харчування за системою  Євгена Клопотенка та за ініціативи Олени Зеленської. Завдяки цій реформі у багатьох школах України застаріле обладнання замінюють на нове сучасне, вироблене в АМР-ЕКО.

Адже наше обладнання відповідає  чинним санітарно-епідеміологічним вимогам - виготовляється з нержавіючої сталі, що не виділяє шкідливих речовин при контакті з агресивними хімічними середовищами і харчовими продуктами. Воно легко обробляється мийними та дезінфікуючими засобами,  компактне, легке в експлуатації, травмобезпечне, стійке до механічних пошкоджень.

Тому ми також беремо активну участь в облаштуванні харчоблоків дитячих дошкільних установ та закладів лікувально-оздоровчого типу.

Ми також співпрацюємо із приватними закладами та підприємцями . Працюємо  з ПДВ та без ПДВ.


Запрошуємо до співпраці ! 

Коментарі (0)

Залишити коментар